REFERENCE

Naše historie se začala psát v roce 2015. Tehdy se dala dohromady skupina ajťáků, které nebavilo dělat jen na zadáních jiných. Chtěli jsme vytvářet vlastní věci a pracovat na projektech, které nás baví a dávají smysl. V roce 2017 jsem se majetkově spojili s Direct People, a získali tak nové (často globální) zakázky. Dnes se můžeme pochlubit prací na více než 80 projektech pro téměř tři desítky klientů. Níže se dočtete více o některých z nich...

SEDUO - Vzdělávejte se, ať jste kdekoliv

O projektu

SEDUO je největší český online vzdělávací portál s videokurzy od špičkových lektorů. Dává lidem možnost naučit se vše, co potřebují pro svou práci a osobní rozvoj. Pohodlně a od profíků z praxe. Seduo již vyzkoušelo více než 420 000 zákazníků.

Naše role na projektu

Během třech měsíců jsme LMC, vlastníkovi SEDUO, pomohli vytvořit první verzi mobilní aplikace umožňující offline studium na zařízeních IOS i Android. Na vývoji a podpoře této aplikace spolupracujeme již od roku 2019. Neustále rozšiřujeme funkcionality v návaznosti na produkt a úspěšně ji lokalizujeme pro další země, do kterých SEDUO expanduje.

Jak se s námi spolupracuje?

„Spolupráce s V1 je velmi profesionální. Díky jejich zkušeným vývojářům a knowhow, kterým vládnou, se nám daří vývoj aplikace rychle posouvat vpřed a navrhovat ta nejlepší řešení pro naše studenty. Palec nahoru dávám také za komunikaci a plánování kapacit, které se vždy přizpůsobí našim potřebám,“ řekl ke spolupráci Marcel Hlavina, Produktový manažer

VR Medical - V1 je ve VR jako doma

Jak se s námi spolupracuje?

„S lidmi z Viable One se nám spolupracuje velmi dobře. Z jedné strany umí srozumitelně a ve správné míře detailu popsat technologické aspekty řešení i lidem, kteří jsou z jiných oborů, a zároveň jsou schopni řešit IT problémy, se kterými v Evropě nikdo jiný nemá zkušenost. Často si díky přátelským a profesionálním vztahům vyměňujeme podněty na další rozvoj našeho řešení, a to oběma stranám pomáhá řešit v danou chvíli přesně to, co je třeba,` uvedl Ing. Marek Bárdy Ph.D, managing director, CIE group.

LINET - Pomáháme v zdravotnictví

O projektu

V oblasti výroby zdravotnických lůžek si LINET dlouhodobě drží pozici technologického lídra. Firma na trh pravidelně uvádí výrobky a služby s inovativními vlastnostmi a funkcemi, které významně snižují fyzickou námahu personálu, zefektivňují poskytovanou péči a zvyšují komfort pacienta. Klíčovým produktem pro nemocniční lůžka je digitální řešení „Safety Port” na jehož vývoji se společností LINET intenzivně spolupracujeme.

Naše role na projektu

Během šesti měsíců jsme pro LINET vytvořili a nasadili do pilotního provozu „Safety Port”, který představuje základ pro tzv. chytrá řešení společnosti LINET pro všechna nemocniční lůžka. Toto řešení využívají zdravotnická zařízení po celém světě (zejména v USA). Safety Port komunikuje se senzory na lůžku a umožnuje personálu sledovat bez fyzické přítomnosti polohu lůžka, nastavení bezpečnostních prvků a využívat všechny chytré funkce lůžka, a tím například zabránit pádu pacientů. Na vývoji a podpoře tohoto řešení spolupracujeme již od roku 2019. Pro tento produkt poskytujeme i celosvětovou podporu zákazníkům, kteří chytrá řešení LINET využívají.

Zaujali jsme vás? Máte zájem o spolupráci?

Pojďme se sejít!

Potřebuje váš projekt naši pomoc? Máte zadání, na které potřebujete opravdové IT experty? Nebo jste IT expert a chcete se k nám přidat?

Následující formulář je dělaný přesně pro vás.

Naši klienti

© Viable One s.r.o. All rights reserved.