Historie naší firmy

A důležité milníky

2015

Viable One startuje! Parta lidí, co chce zkrátka dělat věci jinak, se trhá z interního týmu IBM, a vyráží vstříc novým výzvám.

Pes sedí na stole vedle programátora
Tabule zalepená lepící papírky

2017

Našli jsme se s Direct People! Otevírají se nám dveře ke spoustě nových příležitostí celosvětového formátu a rozjíždíme první medical projekty.

Prázdná zasedací místnost v kanceláři
Pracující na notebooku pes se svačinou

2019

Už je nás tolik, že máme vlastní kanceláře! Je to punk, ale náš punk. A díky projektu s Linetem, máme i vlastní postele!

Lékařská postel v kanceláři
Připravená snídaně v kanceláři
Zaměstnanci hrají na kytary

2021

Dorostli jsme do vlastního backoffice, projekty se valí. Jako třeba spolupráce s VR Medical nebo úplně nový produkt společnosti Anect.

Zaměstnanci rozvádí konverzace
Několik zaměstnanců pracují vedle sebe
Zamestnanci na zimním výletě v horách

2022

Máme novou vizuální identitu! A hlavně máme plán! Do světa pouštíme nový web, tým je oproti loňsku trojnásobný a ambice rostou raketovým tempem.

Prázdná kancelář

2023

Vstupuje nám do života AI i spousta bankovních projektů. Naše skills se rozšiřují všemi směry. Svět okolo nás není úplně růžový, ale naše raketa letí neohroženě dál.

Prezentace zaměstnancům před tabulí s plánem
Reprezentace firmy na veletrhu
Využití VR brýlí

2024

Stali jsme se třetím oficiálním partnerem Microsoftu v České republice pro optimalizaci procesů pomocí pokročilých řešení založených na umělé inteligenci! A čeká nás spousta výzev!

Chceš být součástí našeho příběhu?