ROSTEME S KAŽDÝM PROJEKTEM...

my jako lidé i jako firma Viable One. Proto hledáme další skvělé IT profíky do party.

Nejsme žádný korporát a stereotyp u nás nečekej.

S čím se ale ve Viable One určitě potkáš, je tým, který tě v ničem nenechá tápat. A ve kterém není nouze o zábavu v práci ani po ní. Se zápalem děláme na věcech, které posouvají nejen nás, ale prokazatelně pomáhají i ostatním. A baví nás to. Navíc máme skvělé parťáky v Direct People, se kterými na vybraných projektech spolupracujeme a společně vytváříme ty nejlepší věci na trhu.

Baví tě náš pohled na svět?

Podívej se na otevřené pozice nebo napiš přímo přes kontaktní formulář. Rádi se potkáme a probereme možnosti spolupráce.

NA CO SE U NÁS MŮŽEŠ TĚŠIT

Zajímavé projekty velkých značek, které mají často ambice měnit celý segment.

Práce pro zajímavé značky, která tě bude nejen bavit, ale díky které získáš zkušenosti, jež bys jinde sbíral roky.

Kvalitní technické vybavení a možnost pracovat s nejnovějšími dostupnými technologiemi.

Prostor na seberealizaci. Bude záležet jen na tobě, čeho dosáhneš, protože o příležitosti u nás není nouze.

Fér plat dle zkušeností a bonusy, stravenkový paušál, homeoffice, neomezené sickdays, budget na vzdělávání nebo firemní vstup do fitness centra.

Dog-friendly office, kde dress code fakt neřešíme a každé ráno tam na tebe čeká snídaně, čerstvý filtr a lednice plná (i zdravých) drinků

test
test
test
test

AKTUÁLNĚ VOLNÉ POZICE

Analytik/Analytička

Hledáme k nám do týmu analytičku nebo analytika, který u nás naplno využije svoje znalosti a zkušenosti s přípravou analýzy - od business návrhu wireframů a obrazovek až po technickou IT analýzu, která bude sloužit jako zadání pro naše vývojáře - na projektech od vývoje webů a mobilních aplikací po IoT a virtuální realitu.

Junior Javascript Developer/ka

Hledáme člověka, který se chce učit a rozvíjet. Odhodlaného developera s pokročilými znalostmi HTML, CSS a SaSS, který se nebojí nových věcí. Potěší nás zájemci schopní orientovat se v JavaSriptu se základy Reactu. A pokud budeš zvládat Git a Typescript, budeme doslova nadšení. :)

React Fullstack Developer/ka

Hledáme k sobě do týmu Programátora/ku, co u nás naplno využije zkušenosti s React (Typescript), GraphQL, Postgresql/Mysql, Node.js (express) a Git. Hodit se ti budou i zkušenosti s Docker, Redis, CI/CD (gitlab) a Azure/AWS.

Android Developer

Hledáme k sobě do týmu Programátora/ku, co u nás naplno využije zkušenosti s Design patterns, Compose architecture, Android X, Gradle a Git. Hodit se Ti budou i zkušenosti s Google play submission process, Retrofit a reactive programming.

Tester/Support Specialista

Hledáme člověka se smyslem pro detail, který se nebojí komunikovat se zákazníky a vyzná se i v technické stránce projektů. Nadšence, co je spolehlivý a baví ho zkoušet nové věci a technologie . A pokud si budeš rozumět s Jirou a Confluence a máš základní znalost SQL, budeme doslova nadšení :)

Žádná pozice ti nesedla podle představ?

Napiš nám a probereme, jak ti ušít práci na míru!

Naše práce

Zajímá tě, na čem jsme ve Viable One konkrétně dělali?

Žádná pozice ti nesedla podle představ?

Napiš nám a probereme, jak ti ušít práci na míru!

Naše práce

Zajímá tě, na čem jsme ve Viable One konkrétně dělali?

© Viable One s.r.o. All rights reserved.